Головна » Каталог » Вікна » REHAU » REHAU GENEO
Профільна система GENEO — революційне рішення, яке вже сьогодні дозволяє здійснити стрибок у часі та задовольнити вимоги ринку, орієнтовані на майбутнє: це високе енергозбереження та унікальні споживчі характеристики, а також скорочення витрат за рахунок вигідного ведення складу, технологічності виробництва та економії трудовитрат на операціях.

В основі винаходу — інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO, який відрізняється рекордною міцністю та опором до навантажень. Протягом багатьох років він активно застосовувався в авіабудуванні та конструкціях гоночних автомобілів Формули 1 — областях екстремальних навантажень та особливого ризику — і відмінно себе зарекомендував.

Полегшена на 40% конструкція GENEO абсолютно не поступається існуючим системам в характеристиках міцності. Унікальний матеріал RAU-FIPRO та технічні ноу-хау REHAU забезпечують конструкції необхідну жорсткість та допомагають отримати найрізно- манітніші форми та розміри вікна.Основні властивості GENEO:

системна глибина 86 мм;

шестикамерна система з унікальним коефіцієнтом теплопередачі: приведений опір теплопередачі пакету профілів коробка + стулка (без сталевого армування), за даними експериментальних досліджень у НДІБФ РААБН, не нижче 1,05 м2С/Вт;

рівень повітро-водопроникності — більше 2700 Па (!), що набагато вище вимог ДСТУ 23166-99 (600 Па) в класі А;

використання інноваційного фіброволоконного матеріалу RAU-FIPRO;

зламобезпека від класу 2 без сталевого армування з одночасно високою теплоізоляцією Uf до 0,85 Вт/м2K;

звукоізоляція до класу 5, який раніше міг бути досягнутий тільки з використанням сталевого армування (заповнення 50 дБ = Rw,P 47 дБ). Також зберігаються високі теплотехнічні показники Uf до 0,85 Вт/м2K.
Переглядів: 1736 | Розміри: 580x500px/87.0Kb
Дата: 05.05.2013 | Теги: 6-х камерний профіль | Добавив: Kiryzh
Продивитись фото на повному екрані
Рейтинг: 0.0/0

« Попередня  | [1] 2 3Наступна »

Всього коментарів: 0
Добавити коментарії можуть тільки зареєстровіні користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]