Бронь

Двері металічні

 
Ім’я П.Б *:
Номер телефону:
Населений пункт:
Адреса:
E-mail - якщо немає,вкажіть admin@dimaks.ua:
Найближчий менеджер:
Додаткова інформація:

Тип дверей:

Вкажіть модель дверей:
Вкажіть розмір готового проєму - висота*ширина:
Ваш E-mail (якщо не має вкажіть admin@dimaks.if.ua ):
Додаткові контакти моб і т.д:

 

ПОКРИТТЯ

 


Молоткове - Для надійності і збереження молоткових дверей потрібно спорудити надійний козирьок або будь-який інший навіс.

Металеві двері з тефлоновим покриттям - одна з різновидів дверей, які можна встановлювати на вулицю під прямі сонячні промені і опади. Тефлонові двері відрізняються більш суворим зовнішнім виглядом і менш схильні до механічних впливів.

Автоємаль - Лак який використовують для автомобіля, що складається з пігменту, смоли, розчинника і затверджувача.

Ламінована плівка ПВХ - це нанесена на дверне полотно тонка синтетична плівка. Забарвлення ПВХ плівки може імітувати як натуральний шпон, так і багато інші природні матеріали. Двері з ПВХ покриттям мають підвищену стійкість до всіляких пошкоджень, не сприйнятливі до дії вологи, мають хорошу звукоізоляцію і тривалий термін експлуатації. Завдяки всього вищепереліченого широко поширена установка таких дверей в місцях підвищеної вологості.

Порошкове фарбування - метод отримання полімерних покриттів з високими захисними і декоративними властивостями. Даний метод забарвлення був розроблений в 1950-х р. Спосіб порошкового фарбування є популярною альтернативою нанесенню рідких лакофарбових матеріалів і допускають термообробку.