Історія компанії

 

 

«Дімакс» - заснований у 2004 році. На сьогодні мережа «Дімакс» налічує 15 одиниць фірмових магазинів. НАШЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ на реалізації метало пластикових вікон та дверей, міжкімнатних та вхідних дверей, жалюзів різних типів, віконних аксесуарів, гаражних воріт та інше.

 

 

Підприємство щороку збільшує коло своїх клієнтів. Широкий вибір перевіреної часом і сертифікованої продукції, забезпечення ВІДМІННОГО ГАРАНТІЙНОГО та ПІСЛЯГОРАНТІЙНОГО обслуговування, приважливе співвідношення ціни та якості задовольняє найвибагливіших покупців. Підприємство гарантує споживачу безпеку покупки та захист від підробок.

ПРОДАЖ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН є ОСНОВНИМ НАПРЯМКОМ нашої діяльності.На стендах в САЛОНАХ «Дімакс» Ви можете знайти популярні всім бренди віконної продукції: КВЕ, Rehau, Aluplast, Trocal тощо. Віконні вироби можуть комплектуватись фурнітурою (замки,завіси) та склопакетами різних типів від різних виробників в ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ПОТРЕБ ПОКУПЦЯ. Підвіконня можна підібрати під будь-який інтер’єр та по стійкості до механічних пошкоджень і забруднень.

У широкому спектрі представлені міжкімнатні двері відомих фабрик України та Білорусії. Вашу оселю прикрасять та захистять броньовані двері вітчизняного та імпортного виробництва.

До вікон Ви ЗАВЖДИ зможете підібрати по смаку жалюзі та тканинні ролети, москітні сітки.

Метало пластикові вікна, що нами – є фірмовою продукцією спеціалізованих фабрик даного ПВХ профілю.Вікна виробляються, підтримуючи найвищий стандарт якості. Це дозволяє отримати найкращі результати при наймених затратах часу.

У колективі підприємства працюють підготовлені фахівці, які знають технічні ХАРАКТЕРИСТКИ продукції та зможуть вдало підібрати її під Ваші потреби та умови експлуатації.

Ставши клієнтом мережі фірмових салонів «Дімакс», Ви отримаєте продукцію, виготовлену відповідно до вітчизняних та європейських стандартів якості. Підтвердженням цього є необхідні сертифікати, супутні гарантії на всю продукцію.

ЗУПИНИВШИ СВІЙ ВИБІР на нас Ви ГАРАНТОВАНО придбаєте ПРОДУКЦІЮ за найбільш вигідними цінами та заощадите значну частину коштів.

СУМЛІННА ПРАЦЯ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА спрямована на досягнення ЙОГО мети: створення комфортної та енергозбережної оселі клієнта.

Наші переваги:

- Професійне дослідження об’єкту та ВІДПОВІДНИЙ підбір НЕОБХІДНОЇ Вам продукції;

- Швидкі терміни виробництва;

- Кваліфікований обслуговуючий та монтажний персонал;

- Товари виключно високої якості за ціною нижче ринкової;

- Відмінне обслуговування;

- Безкоштовні консультації.

У 2021 році вже більше 45 000 клієнтів (станом з 1 лютого), які зупинили свій ВИБІР на НАС – вже в цьому переконалися!

Переконайтесь і Ви в якості нашого обслуговування, звернувшись у будь-який з наших фірмових салонів.

Шукайте нас в соціальних мережах – Фейсбук